Politicon Кровавый госпереворот и гражданская война в Украине 23 февраля! Харьков, площадь, Ленин, защита города от бандеровских банд
НОВОСТИ УКРАИНЫ 6
8
ВАЖНОЕ 6


8
НОВОСТИ ФОРУМА 6
8
ФОРУМЫ УКРАИНЫ 6
8
ФОРУМЫ РОССИИ 6
8
ФОРУМЫ БЕЛАРУСИ 6
8
ВАЖНОЕ 6

Экологическая группа ПЕЧЕНЕГИ

Зелёный Кит

Генплан до твого міста


8
ГАЗЕТЫ УКРАИНЫ 6
8
ГАЗЕТЫ РОССИИ 6
8
ГАЗЕТЫ БЕЛАРУСИ 6
8
ВАЖНОЕ 6

Большой Детский Хор

МУЛЬТФИЛЬМЫ

МУЛЬТИКИ ОТ EX.UA

8
TV-online 6
8
Телепрограммы, UA 6
8
TV-программы, UA 6

8
Mail, майл, ПОЧТА 6
8
ПОЛЕЗНОЕ 6


8
Справочник 6
8
Парламент-2007 6
8
Парламент-2012 6
8
АДМИНБЛОК 6
8

Поиск на сайте...

По заголовкам тем

По содержимому постовПриветствую Вас, Гость. 20.02.2018, 01:22

Политические новости сайта » 2013 » Август » 7 »

Конкурс на посаду Представника Уповноваженого. Захист ПД
07.08.2013
Середа, 07 серпня 2013

З метою забезпечення прозорості діяльності Уповноваженого та Секретаріату Уповноваженого, Омбудсманом Валерією Лутковською прийнято рішення про проведення публічного відкритого конкурсного відбору на посаду Представника Уповноваженого з питань захисту персональних даних.

Посада Представника Уповноваженого віднесена до першої категорії посад державних службовців, призначення на яку не потребує проходження конкурсу. Однак, зважаючи на особливу важливість та євроінтеграційну спрямованість діяльності із захисту персональних даних, Уповноваженим ініційовано проведення публічного конкурсного відбору на заміщення посади відповідного Представника Уповноваженого.

Для забезпечення проведення якісного конкурсного відбору наказом Уповноваженого утворено конкурсну комісію, затверджено кваліфікаційні вимоги до претендентів та Порядок проведення конкурсного відбору на посаду Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань захисту персональних даних.

Відповідно до затвердженого Порядку, для участі в засіданнях конкурсної комісії запрошені представники від Офісу Представника Генерального секретаря Ради Європи в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Програми розвитку ООН в Україні та Радника з питань прав людини Офісу Координатора Системи ООН в Україні.

Обов'язковою умовою для участі в конкурсному відборі є подання конкурсної пропозиції у формі реферату, який складається не менш як з трьох частин (вступ, загальна частина та висновки) та містить пропозиції претендента, спрямовані на найбільш ефективну реалізацію завдань із здійснення парламентського контролю у сфері захисту персональних даних.

Як відомо, 14 травня 2013 року Верховна Рада України ухвалила, а 23 липня 2013 року Президент України Янукович В.Ф. підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних". Відповідно до Закону, який набуває чинності з 1 січня 2014 року, контроль за додержанням законодавства про захист персональних даних здійснює Уповноважений з прав людини.

Источник
Просмотров:419 | Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
E-mail: politicon1@at.ua © Владелец аккаунта, наименование, оформление, база данных, контент сайта, 2007—2015


Яндекс.Метрика Индекс цитирования

Рейтинг сайта по данным Alexa Internet
Вебвизора от Yandex.Metrika на сайте НЕТ!
54.159.30.26

гостевой вход politicon Вверх


Хостинг от uCoz
Счётчик от uCoz:Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0